Rok szkolny dobiegł końca, a mieszkańcy Czarnoszyc zamierzają rozpocząć wakacje na sportowo i rodzinnie. Już w sobotę 27 czerwca odbędzie się festyn przygotowany przez Sołectwo Czarnoszyce i Koło Gospodyń Wiejskich. Organizatorzy zapowiadają gry, animacje, kino plenerowe, ognisko i kilka niespodzianek.
Jednym z głównych punktów programu będzie rodzinna rywalizacja pod hasłem „Dzieci kontra Rodzice”.
Animacje przygotują Karolina i Łukasz z grupy #ZABAWIENI, którzy poprowadzą gry, konkursy i zabawy sprawdzające, kto lepiej poradzi sobie z różnymi wyzwaniami – najmłodsi czy dorośli.
Prognozy zapowiadają wysokie temperatury, dlatego podczas wydarzenia pojawi się również kurtyna wodna przygotowana przez druhów z OSP Polnica.
Organizatorzy zachęcają, aby dzieci zabrały ze sobą ręczniki oraz ubrania na zmianę.
Na uczestników czekać będą również przekąski i napoje. W menu znajdą się między innymi hot dogi, wata cukrowa, prażynki, słodycze oraz zimne napoje.
Wieczorem impreza podzieli się na dwie strefy. Najmłodsi obejrzą film w świetlicy, gdzie organizatorzy przygotują dla nich darmowy popcorn. W tym samym czasie rodzice spotkają się przy wspólnym ognisku z pieczeniem kiełbasek.
Organizatorzy zachęcają uczestników, aby zabrali ze sobą koce, poduszki oraz dobry humor.
Festyn rozpocznie się o godzinie 17.00 na terenie przy boisku i świetlicy w Czarnoszycach. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu czluchowinfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz